15 Nisan 2017 Cumartesi

Bir Yabancı Görmek İçin Yaratıcı Yollar


Kadınlar bu günlerde zeki ve temkinli davranıyorlar. Tecavüz vakalarının sayısı arttıkça, bir yabancıyla çıkmak günümüzde daha az popüler hale geliyor. Ancak, iyi kalpli olduğunuz kişinin, sizi ilginç bir yabancıyı istemekten alıkoymamaları gerekir.

İşte onu istemek için yaratıcı yollar.

Yürü ve Sor

En az karmaşık ama yabancıyı sormanın en zor yolu hemen yürüyor ve hemen istiyor. Yürüyüş ve basit ve doğrudan bir soru soran basitlik, bütün strateji zorlu kılar. İcra o kadar basit ki hareketin başarısı ya da başarısızlığı onu tamamen uygulayan kişiye aittir. İspatlanmış teknik? George Clooney'nin zekası ve Cruiser cazibesi olan bir Brad Pitt'in görünümüne sahip ol ve emin ol "evet."

Bununla birlikte, onlara benzemek için o kadar şanslı olmayan nüfus dengesi için reddedilmekten kaçınmak için başka seçenekler de vardır.

Tamamlayıcıyla Başlayın

Bir tamamlayıcı daima başlamak için iyi bir yoldur. Fakat görünüşünü tamamlamak o kadar pasif ve şüpheli ki, toplama hattı ile sınırları vardır. Onun eylemini tamamlamaya çalışın ya da onun bakışları yerine kullandığı şeyleri. Onu parkı mükemmel şekilde gördüyseniz, bunu tamamlayın ve arabasıyla yaşadığı tecrübeyi anlatması için zamanının olup olmadığını sorun. Kullandığı dizüstü bilgisayar, değerini ve performansını kendin için sorun, çünkü kendiniz de bir tane elde etmek istiyorsanız. Mobilini ve sağlayıcıdan memnun olup olmadığını sorun. Bunlar bir konuşmanın iyi başlama noktaları olmalı ve umarım onun numarasını almaya ya da gerçek bir tarihe kadar uzatabilirsiniz.

Yabancıya Yakından Tanıyın

Bazen, yabancılardan sormak sizin için tamamen yabancı olmasa kolaydır. Haftalık bakkalının meyve bölümünde görmüşsünüzdür ya da çamaşırlarını yüklerken gözünüzde kalmış olabilir. Adını bilmiyor olabilirsin, ama onu izleyerek onun hakkında kesinlikle çok şey biliyorsun.

Ofise gittikçe düzenli olarak gördüğünüz yabancılardan biriyle potansiyel bir tarih bulursanız, o zaman onu daha yakından gözleyerek bir ilgi yaratın. Programını ya da sık sık onu nerede gördüğünü öğrenmeye çalışın. Olması için doğru anı bekleyin, böylece olumlu sonuçlar alma şansınız artar.

Her sabah en sevdiğiniz kafede gördüğünüzde, sabah 07: 30'da bir espresso koyarken ona sormayın. Öğleden sonrasını dizüstü bilgisayarıyla ve uzun boylu bir latte ile geçiren Cuma gününe kadar bekleyin. Bu konuşma yapmak için iyi bir fırsat olmalıdır. Rahat bir durumda olup acelenmemekte ve yeni tanıdıklar için açık olabilmektedir.

Çamaşır makineleri, bir yabancı sormak için iyi bir yerdir. Niye ya? Çünkü senin zamanın var. Çevriminizin bitmesini beklemekten daha fazla sıkıcı bir şey yok. Ve insanlar genellikle en az 2: beyazlar ve renkliler var. Bu cesareti toplayıp sormanız için yeterli zaman ve fırsattır. Ancak bunu yapmadan önce, geçmişinizi kontrol ettirdiğinizden emin olun. Belki de çamaşırların bitmesini beklerken okur. Kitap hakkında soru sorun, ancak görüşme ışıklarını tutun, böylece varlığınızla ertelenmez. İmkânsızca yardım etmeyi teklif edin, böylece tehdit edilmeyecektir. Gerçekten, kalpten gülümseyin, o saf niyetlerinizi görecek ve dışarı çıkmak isteyebilir.

Ortak Bir Tanıdık

Bu küçük Amerikan ülkesinde insanlar bir şekilde birbirlerine bağlı. Anahtar, dışarı çıkmakla ilgilendiğiniz yabancıyla olan bağınızı bulmaktır.

Bir iki hafta, yabancı gözlemleyerek geçin. Eğer ortak bir arkadaş bulmaya yetecek kadar şanslısanız, o zaman bu, ona sormak için kesin bir belgedir. Onunla sohbet edebilmek için bir şans toplantısı veya grup tarihi hazırlayın. "Merhaba" ve "merhaba" geçmiş olabildiğiniz kadar kısa sürede, birlikte zaman geçirerek geçirebilirsiniz.

Yabancılar istemek için çok heyecan ve macera var. Meydan okumanın üstesinden gelmek oldukça tatmin edicidir. Bununla birlikte, niyetlerinizin orijinal ve iyi olduğundan emin olun, çünkü yalnızca yüreklilikteki saf, ilginç yabancı ile çıkmayı hak ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bodrum BAYAN ESCORT İLE HAYAL GİBİ YOLCULUKLAR

Şehir dışına çıkmayı düşünüyorsanız ya da kafanızda şöyle bir rahatlamak için biraz uzağa gitme düşüncesi varsa mutlaka sizinle beraber gele...